244
עודכן: 15/11/2013 | ע"י מור שמעוני,מערכת וואלה! חדשות| 244

פרשת הזמרים והקטינות: הבלוגר שהדליף נחקר באזהרה

בלוגר הרכילות נחקר במשטרה בחשד כי שיבש את חקירת פרשת שני הזמרים המפורסמים החשודים בקיום יחסי מין עם קטינות, כאשר פרסם את שמו של אחד מהם - למרות צו איסור פרסום


פרשת הזמרים והקטינות: הבלוגר שהדליף נחקר באזהרה

הבלוגר נחקר במשרד מחלק ההונאה של מחוז תל אביב (צילום ארכיון: יותם רונן)

פרשת הזמרים המפורסמים והקטינות ממשיכה להסתעף: בלוגר רכילות נחקר הערב (רביעי) באזהרה במשרדי מחלק ההונאה של משטרת מחוז תל אביב בחשד כי שיבש את חקירת פרשת שני המוזיקאים הנחשדים בקיום יחסי מין עם קטינות ובהדחה לשימוש בסמים. על פי החשד, שעות ספורות לאחר פרסום הפרשה ציין הבלוגר את שמו של אחד מהזמרים כחשוד במעשה - זאת למרות צו איסור הפרסום של בית המשפט, המחייב את כלי התקשורת בארץ. הדבר אף גרר תגובה של הזמר עצמו והתכתשות פומבית ברשת בין הבלוגר ובין הזמר. נכון לשעה זו, מסיבות שטרם התבררו, בלוג הרכילות אינו פעיל ולא ניתן לגלוש בו.

"לכל מעריציי ולאנשים שאוהבים אותי... אני רואה את הרצח אופי שעושה לי (הבלוגר)", כתב הזמר שצוין כחשוד במעשים בפייסבוק. "אבל לא צריך להתייחס לבן אדם שכל החיים שלו סבל מאנשים. ילד כאפות שבקרוב אסגור לו את האתר מבטיח לכם. הכל בסדר אצלי ברוך ה'".

{videoStart}:iframe|http://video1.walla.co.il/?w=//2695018/@@/video/player.frame&theme=msn_wide{videoEnd}

שני הזמרים מכחישים את החשדות נגדם (© צילום אילוסטרציה: ShutterStock)

שני הזמרים מכחישים את החשדות נגדם (צילום אילוסטרציה: ShutterStock)

במשטרה מתכננים לזמן את שני הזמרים לגביית עדות

מאוחר יותר הגיב גם הבלוגר החשוד כי פרסם את הפרטים, תוך התעלמות מצו איסור הפרסום המחייב. "בסטטוס שכתבת עלי, רשמת שאני 'ילד כאפות, בן אדם שכל החיים שלו סבל מאנשים', כתב בעל האתר הפרטי בעמוד הפייסבוק שלו, "אתה צודק - סבלתי הרבה כשהייתי ילד... אבל תראה מה זה, למרות כל זה הצלחתי לבחור במסלול אחר... נכון, אני אולי לא עשיר כמוך, ובטח שלא מפורסם כמוך, אבל אני מאמין בדרך שבחרתי. כרגע - אם תרצה או לא - מתנהלת נגדך חקירה משטרתית".

ביחידה המרכזית של מחוז תל אביב במשטרה ממשיכים גם היום לחקור את התלונות מצד כמה קטינות, לפיהן קיימו יחסי מין בהסכמה עם שני זמרים ידועים, בפרשה שמסעירה את עולם הבידור. בין היתר, מתכננים במשטרה לזמן את שני הזמרים לגביית עדות, ואף שוקלים לעמת ביניהם לבין אחת הקטינות.

גורם המעורה בחקירה אמר הבוקר כי בידי המשטרה ראיות המחזקות את גרסת המתלוננות. במקביל, נבדקת אפשרות שלפיה יחצן של אחד הזמרים הוא ש"שידך" אותם לנערות. יצוין כי שני הזמרים מכחישים את הטענות שהועלו נגדם. מקורבים להם אמרו כי השניים כלל לא קיבלו פנייה מהמשטרה, וכי הם למדו על הדברים דרך כלי התקשורת.

עוד על הפרשה
צו איסור פרסום? בערוץ 1 חשפו את שם הזמר המפורסם
כך מתנהלת תעשיית המסיבות החשק של הזמרים
הזמר החשוד מתכסח עם בלוגר ברשת

0‏‏תגובות
Image and Video Search for חם on Bing
loading
results by
Results are from selected websites
גלול למעלהגלול למטה

בואו להיות חברים שלנו בפייסבוק